Antuková hřiště za sokolovnou
Zadní část areálu
Pohled přes volejbalové kurty

Sokolovna

Kromě běžného rozvrhu hodin je možné využívat areál Tělovýchovné jednoty Sokol Dolní Studénky (tělocvična i areál), a to na základě domluvy se správcem objektu. Užívání prostor je podmíněné dodržováním řádu objektu TJ Sokol.

Úplata za užití prostor TJ Sokol se odvíjí od zapojení najímatele do struktury TJ Sokol (nečlen / člen / člen s brigádnickými hodinami) a počtu účastníků akce.

Tělocvična a přilehlý areál je vhodný jak pro drobné rodinné rekreační sporty, tak pro týmová či firemní soustředění a sportovní odpoledne či víkendy. V případě zájmu neváhejte kontaktovat správce areálu nebo předsedu TJ Sokol.

Ceny platné od 1. 1. 2020 (dle smluvní dohody):

pronájem tělocvičny: 150,- Kč / hodina

pronájem sokolovny (po domluvě je možné využít talíře, sklenice, příbory, džbány, ubrusy, sportovní vybavení apod.):